• Свеж
Единствени поволни цени за еластична половината за влечење на жените, атлетична должина на глуждот на глуждот

Единствени поволни цени за еластична половината за влечење на жените, атлетична должина на глуждот на глуждот

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој џогер со џогер за истегнување зазема опуштена силуета за новата сезона, со спортски прилагодени со реми за ламби, што му дава нов модерн покачен пресврт. Со патики или потпетици да се облекуваат или да се облекуваат. Повод : Дневно, секојдневно, спорт, тренингот, дневна, дома, излегување, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'9 ", Градите : 33 1/8 инчи, половината : 22 7/8 инчи, колк : 35 инчи, должина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 114,5 фунти.) Мерење (во инчи) Меѓународна големина - Половина на половината - Хип ГИРТ - Панталони Должина на панталони - - 24 3/4 - 38 1/4 - 36 3/ 4 S 26 3/4 - 40 1/8 - 37 3/8m - 28 3/4 - 42 1/8 - 38 L - - 31 7/8 - 45 1/4 - 38 5/8xl 35 48 3/8 - 39 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде . Единствени поволни цени, женски влечење еластична половината атлетизност на глуждот, сатен џогери 100% полиестер. Увезен. Сатен ткаенина. Еластична полите. Висока половината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.