• Свеж
Атлетски работи женски плус големина џогерски панталони со џебови, 2 пакувања

Атлетски работи женски плус големина џогерски панталони со џебови, 2 пакувања

DEN 687.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Кога е време да се опуштите, упатете се во теретана или да трчате со работи (со други зборови во кое било време), достигнувајте џогери за атлетски дела. Неверојатно, мека мека, овие џогери од руно се задоволство да ги носат. Повлекувањето на стилизирање и страничните џебови додаваат на леснотијата на овие панталони што мора да ги имаат, а три пакувања за заштеда на пари гарантираат дека секогаш ќе имате подготвен пар. Само на. Материјал : 73% полиестер/22% модал/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара џогери. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : опуштено; Заштитена нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 29 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со прилагодлива вратоврска за влечење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Супер-меко чувство; ребрести вградени манжетни; Вклучува цврсти и печатени стилови. Womenенски плус големина џогери со 3 пакувања од атлетски дела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.