• Свеж
Без граници на тужените хеланки на јуниорите

Без граници на тужените хеланки на јуниорите

DEN 416.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Легавите го прават светот да оди наоколу! Супер-мекото и лесно носење, без граници на границите не се суштински дел од колекцијата на основите на секоја девојка. Практично помалку сезонски, овие ултра-удобни дното се спаруваат со мета кога сонцето сјае или џемпер кога температурите ќе започнат да паѓаат. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека тужена завршница; Достапно во отпечатоци и цврсти материи. Тужени хеланки за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

CaComMARK pi time И Tru Женски Панталони Расчистување Женски Истегнување Јога Хеланки Фитнес Трчање Спортски Џебови Активни

Женски Истегнување Јога Хеланки Фитнес Трчање Спортски Џебови Активни Панталоникарактеристики : 1.Кара

DEN 1.33