• Свеж
Елита жена со целосна фигура микрофибер мека чаша градник

Елита жена со целосна фигура микрофибер мека чаша градник

DEN 383.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прегрнете ги незаменливите што сакате да го кажете на светот со женскиот плус целосен фигурен микрофибер мека чаша градник. Одликувајќи се со заоблено деколте и влечење на стилизирање, нашиот градник со ултрасофт, мешавина од памук нуди разноврсна функционалност во силуета со лесен стил. Измислувањето за дишење обезбедува лесна до средна поддршка, додека чашите за истегнување со детали за разузнавачи обезбедуваат целосна удобност што не е пинч. Изградбата на задниот и страничниот панел ве одржуваат во мазни линии. Совршено за лесна активност, викендички за време на викендот или само добар ноќен сон, овој необјавен градник за удобност може да се пофали со не-прилагодливи ленти за рамо и контурен под налепување за да ги задржи девојчињата во место. Машината што се мие, нашиот градник ќе ја одржи својата форма преку повеќе миења. Вклучува едно повлекување на градник за удобност. Елита : Дизајнирано од жени за жени. Неподготвени, жичани, чаши без цвест со детали за разоткривање. Нашиот удобен дизајн за влечење е совршен за секојдневно носење. Нежните, изградбата на чаши за истегнување опфаќа менување на големини. Вклучува еден градник за влечење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Долна облека За Жени Нова Шема Без Ремени Голем Ремен Жакард Четири Градници За Удобност За Трчање За Жени

Женски Нов Модел Без Ремени Голем Ремен Жакард Четири Гради Удобност Градник Трчање Градници За Женски

DEN 1279.20