• Свеж
Тејиоџио Женски Фустани Денот На Благодарноста Солидна Без Ракави V - Вратот Дами Фустан

Тејиоџио Женски Фустани Денот На Благодарноста Солидна Без Ракави V - Вратот Дами Фустан

DEN 271.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Забелешка : овој производ е произведен Од Производителот На Tejiojio со акцент на квалитетот. Ве молиме погледнете ја"Табелата Со Големини" на сликата што ја дадовме пред да нарачате. Затворање на повлекување. Машинско перење. Продавниците на тејиоџио имаат И Мини фустани со Американско знаме кои имаат деколте на трегерот и клучалка напред за класична силуета! Ставете го овој суштински фустан со Американско знаме во вашиот плакар!. Изгледајте патриотски Совршен За ноќи Од Четврти јули до дворот, овој Мини фустан Со Прашка Со Американско Знаме сигурно ќе го направи вашиот четврти јули легендарен!. Четврти јули Фустан лесниот материјал е толку лесен за движење и танцување наоколу! Само додадете клинови и неколку алки за прекрасен изглед На Четврти јули!. Гаранција ние сме посветени да ви обезбедиме искрена услуга за клиентите. Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте не. ●Статус● : Облека За патриотска колекција Тејиоџио. ●Материјал€ : полиестер + памучна мешавина. €Карактеристики : Краток ракав, V-вратот, Спојување, Блиску, Патриотски печатење. €Ткаенина : висококвалитетна ткаенина, чувствувајте мека, дише и пријателска за кожата, лесна и удобна. ●Сцена€ : Погоден За Денот На Независноста, патување, одмор, шопинг, секојдневно носење и други прилики, особено погоден за забави со Американска тематика. Покажете ја вашата благодарност и љубов со носење на овој патриотски дизајн. Теџиоџио сад кошула за жени;теџиоџио американски знаме фустан жени;теџиоџио кроп блузи за жени;теџиоџио 4 јули кошули жени;теџиоџио патриотска кошула за жени;теџиоџио американско знаме кошула жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женска Летна Мода Секојдневна Прашка Без Ракави Дами Фустан Со Копче Слоевит Фустан Летен Фустан На Плажа Со Џебови

Женска Летна Мода Секојдневна Прашка Без Ракави Дами Фустан Со Копче Слоевит Фустан Летен Фустан На Пла

DEN 2.00

Фустани За Жени Обични Женски Модни Печатење Крава Вратот Смена Гроздобер Желка Долг Ракав Фустан На Продажба

Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Следете ја нашата табела за големин

DEN 415.84