• Свеж
Wrangler Женска Аура Подигање Жан

Wrangler Женска Аура Подигање Жан

DEN 960.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вранглер Женска Аура Чизма Жан овие класични женски фармерки за чизми се повеќе од око. Аура Од Жените во Wrangler® фармерки нудат многу фигури-ласкави детали. Контролната табла за стомак со потпис на стилот создава ефект на слабеење кој е нагласен со стратешки поставени странични шевови дизајнирани визуелно да ги издолжат нозете. Удобниот појас со среден пораст и без јаз го прават овој стил на чизми совршен за секој ден. Декоративните задни џебови додаваат само допир на разубавување за да им дадете на вашите облеки малку талент, додека продолжените големини значат дека можете да пазарувате во доверба и да го најдете вашето најласкаво вклопување. Среден пораст. Права нога. Тенок фит. Инсем варира. 99% Памук, 1% Спандекс. Стил# 10ВУТ74КЈ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.