• Свеж
Мода Жени Секојдневен Долг Ракав V-Вратот Цврст Џемпер Дами Блузи Палто Удобно Лабаво Вклопување Долг Ракав Јакна Палто

Мода Жени Секојдневен Долг Ракав V-Вратот Цврст Џемпер Дами Блузи Палто Удобно Лабаво Вклопување Долг Ракав Јакна Палто

DEN 335.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Носете ЈА ОВАА ЈАКНА БРКЕВИ на ручек со пријателите или облечете ја за вечер со состаноци, овој основен производ може да се носи во многу прилики.Ажурирајте Го Вашиот Изглед. носете ја оваа јакна преку фустан за датум ноќ или за дополнителен слој на топлина на поладна вечер надвор.Натпревар : стилските јакни лесно се совпаѓаат со слаби фармерки, класични фармерки, панталони, хеланки, потпетици итн.изработени од супер мека ткаенина, удобни и издржливи. Тоа ќе биде вашиот совршен омиленumn и зима! Сите бои беа лесни за облекување. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка. Состав на материјал : ние ви нудиме не-растеглива полиестерска ткаенина погодна за кожата, лесна и лесна за носење, мека удобна за допир, не е лесна за брчки, изгледа ласкаво, така што може да биде вистински тресок за доларот. Нанесете Прилики : Носете го овој фустан за да одите на многу места како што сакате, како што се клуб за забави, трговски центар, датум за кино, лежење во парк или облека во канцеларија итн., дефинитивно сте привлечник меѓу толпата. Нега За перење : Машина за перење/Рачно перење. Водич за големина : нашата големина Се Азиски Големини, а не стандардна големина НА САД, која е многу помала од големината НА САД. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Таму можеби 1-3 см отстапување во различни големини.Една или две големини нагоре предложени. Нашата Услуга : Фокусирајте се На задоволството на купувачот,слободно испратете ни е-пошта ако имате какви било прашања пред или по купувањето и ние ќе ви се вратиме во рок од 12 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Грд Божиќен Џемпер За Жени Врвови Со Долги Ракави Блуза Преголеми Џемпери За Жени,Грд Божиќен Џемпер За Жени

Име на ткаенина : состав на памучна ткаенина : шема на полиестерски влакна : Стил На Печатење : должина на

DEN 1.67

Мубинео Жени Плетени Сет Печати В-Вратот Долги Ракави Копчиња Кардиган Џемпер + Широк Нога Панталони Пролет Fall Облека

Жените Паѓаат Панталони Облека Печати VВратот Долги Ракави Копчиња Плете Џемпер Кардиган Широк Нога Па�

DEN 271.84

Женски Пуловер Женски Плус Големина Цврсто Копче Јака Со Качулка Неправилен Плетен Џемпер Зимска Ветроупорна Мода

Женски Пуловер Женски Плус Големина Јака Со Цврсто Копче Со Качулка Неправилен Плетен Џемпер Зимска Ве�

DEN 641.12