• Свеж
Maxwell Studio Women'sенски капут без ракави без ракави

Maxwell Studio Women'sенски капут без ракави без ракави

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Појасниот палто без ракави од студиото Максвел е прекрасен додаток на вашата гардероба. Направено е од мек материјал што ве одржува топло кога се олади. Овој палто за волна од волна има појас што можете да го користите за да го врзувате како лабаво или толку ситно колку што сакате. Дизајнот без ракави го прави ова парче доволно разноврсно за да се истроши на ладен или потопол ден. Неговата богата боја ви овозможува лесно да го координирате ова парче со вашите омилени облеки. Луксузниот материјал е мек и удобен за носење во текот на денот. Ова парче е идеално и за професионални и за обични прилики. Палто без ракави без ракави без ракави : женски палто без ракави доаѓа во големини XS, S, M, L, XL или XXL. Бургундија. Направено од волна волна. Носете како елек или јакна. Врските затворени во предниот дел. Мека и удобна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фетерално Лето Машки Еднобојни Печатени машки машки кошули за дишење што апсорбираат пот Што Се Шират Рамо Без Ракави

Летна Машка Еднобојна Печатена потапсорбирачка Дишечка Рамо Проширување На Елек Без Ракави атрибути Н�

DEN 431.04

Sprifallbaby Женски Пуфер Елек Цврста Боја Штанд Јака Ватиран Елек Fall Зима Секојдневен Надворешен Обложен Палто Со Јакна Без

Женски Сомотски Пуфер Елек Јака Со Цврста Боја Ватиран Елек Fall Зима Секојдневен Надворешен Палто Со Обл

DEN 399.36