• Свеж
Рејлун Женска Маица Со Цветен Принт Маица Со Кратки Ракави Летни Врвови Дами Лабава Маичка Дневна Облека Туника Блуза Темносина 3XL

Рејлун Женска Маица Со Цветен Принт Маица Со Кратки Ракави Летни Врвови Дами Лабава Маичка Дневна Облека Туника Блуза Темносина

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн : Различна Графика За Избор. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Капрезе Преден Патент Пуловер В Блуза За Туника За Вратот За Жени Удобен Цветен Принт Маица Работни Блузи Вајт С

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 369.44