• Свеж
Бомото Дами Лето Лабава Туника Блуза Цветни Печатење Широка Маица Работа Мода Возбуда Маица

Бомото Дами Лето Лабава Туника Блуза Цветни Печатење Широка Маица Работа Мода Возбуда Маица

DEN 303.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Цветни Врвови За Печатење, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Цветен Принтбој : Зелена, Виолетова, Жолта, Розова, Бела (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Ѓердан На Екипажот : Колк Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall,Зима,Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење,Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женски Цветен Принт Лабава Маичка Кошула, Женска Маичка Блуза, Женски А-Линија Мини Фустан, Женски Туника Врвови4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Лето Краток Ракав Екипажот Вратот Плисирани Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува Да И Од Тренингот или Одмор Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови Трендсвоманка В Врат Три Четвртини 3 4 Ракави Маица Есенско Печатење Блуза Блузи Дуксер Зелена Xl Z5859

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

DEN 175.84

Женски Врвови Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Велигден Печатени Круг Вратот Краток Ракав Врвот Блуза

Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Велигденско Печатено Тркалезно Вратот Со Кратки Ракави Врвна Блуз�

DEN 0.67

Капрезе Преден Патент Пуловер В Блуза За Туника За Вратот За Жени Удобен Цветен Принт Маица Работни Блузи Вајт С

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Лабави Врвови, Жени Обична Маица, Тип На Тепте�

DEN 369.44

Женски Врвови Блуза Карирана Работна Облека Со Кратки Ракави Женски Кошули Вратот На Екипажот Летно Вино 3XL

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

DEN 255.84