• Свеж
Лесна улична генеза удобност се лизга на он

Лесна улична генеза удобност се лизга на он

DEN 792.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Повеќе еластични ленти го украсуваат вампирот на генезата, по лесна улица, со тоа што горниот дел функционира да се протега со движењето на стапалото. Мекото подлога внатре и надвор создава блажено искуство со удобност. Подготвена влошка. Лесна надворешна плоча. Лизгање на затворање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена Тесна ширина се лизга на балетски станови на тркалезни пети

Барате разноврсен и удобен стан што можете да го носите каде било? Проверете го станот на балетот Мериан

DEN 239.68