• Свеж
Фростлуинаи Заштеди Дозвола

Фростлуинаи Заштеди Дозвола

DEN 407.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Жени Секси Бикини Удобен Печатач Јазол Склекови Појавување Поместена Костими За Капење Карактеристики : 1.Облека За Плажа,Бикини ,Костим За Капење 2.Материјал : Висококвалитетен Полиестер, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направени од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство. 3.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно, добро е да го покриете телото,да ви покаже повеќе ласкави. 4.Специјалниот и модерен стилски дизајн ве прави попривлечни, шармантни, модата ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто време. Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање,базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. 5.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : лето : Женски Повод : Секојдневен, Забавен, Дневен Материјал : Најлон, Спандекстил : слободно време : Точно на големината дебелина : стандарден метод на Перење : рачно перење во ладна вода, висат Или линија Големина На сува Големина. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината КОЛК 2 XL XX-Големи 12 16 42 101-106см/39,76-41,73" 81-86см/31,89-33,86" 106-111см/41,73-43,70" Големина : 2хл Големина. : ХХ-Големи сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 101-106см/39.76-41.73 "Половината : 81-86см/31.89-33.86" Хип : 106-111см/41.73-43.70 " Жените Секси Бикини Удобен Печатење Јазол Склекови Појавување Поместена Костими за Капење. Плус Големина Костим За Капење За Жени Жени Секси Бикини Удобен Печатење Јазол Склекови Појавување Поместена Костими за Капење. Костими За капење За Жени Дводелни Костими за Капење Набразден Врв Со Бикини Со Висок Струк. Женски Бикини Крст Крст Низа Висок Половината Завој Бикини Постави Цветни Печатени Заврши Бикини Во Собата 2 Парче Костими За Капење Притисни Нагоре Капење. Танкини Костим за Капење За Жени Костим За Пливање Плус Големина Костим За Капење За Жени Скромни Костими за Капење Врвен Костим за Пливање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Хессуно Костим За Капење Жени Бикини Жени Мода Секси Цвет Секси Печатење Халтер Сплит Три-Парче Бикини Костим За Капење

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 3234 Биста : 88см / 34.65 "Половината : 62см / 24.41" Колк : 73

DEN 352.96

Костими за Капење За Контрола на стомакот За Жени Секси Сплит Бикини Мода Цврст Сплит Костим За Капење Црн М

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

DEN 1.67

Бикини Комплети Костим За Капење За Жени Мода Мајка И Ќерка Печати Две Соодветни Облека Костим За Капење

Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно прочитајте ја оваа реченица (голе�

DEN 550.08

Earга Костими За Капење За Жени Женски Летен Дезен Костим За Капење Склекови Бикини Комплет Облека За Плажа

Големина : С Биста : 6365см / 24,8025,59" Половината : 6365см / 24,8025,59" Колк : 7173см / 27,9528,74" Колк : 73см / 28,74" Големина : М Б�

DEN 367.84