• Свеж
Luksенски папучи за балерина на Luksенски пом

Luksенски папучи за балерина на Luksенски пом

DEN 3.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Повлечете се на папучи од балерина на Мук Лукс и танцувајте на вашиот пат кон Dreamland! Одликувајќи се со слатка балерина инспирирана форма, симпатична пом детали и топло крзно крзно за да ги задржи прстите опкружени со мекост, овие супериорни влечки се гушкаат стапала цела ноќ. Анти-лизгачки единствен е на врвот на овие топли и удобни влечки без грижи за лизгавите подови. Миење на рака во ладна вода, без белило, сув рамен. Увезени. - 100% полиестер што не е скриен ѓон - 100% полиестерска фаукс крзно влошка - 100% акрилна горната - 100% полиестерска ласта на крзно - без потпетици - достапни повеќе опции за бои - големини на жени во САД (5-7), L/ XL (8-10) Повлечете се. Анти-лизгачки ѓон. Топло и удобно. Меки помс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.