• Свеж
Јужните претпријатија, Белрантон ја пресликаше бојата што се менува во слободното електрично огниште

Јужните претпријатија, Белрантон ја пресликаше бојата што се менува во слободното електрично огниште

DEN 0.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добијте два пати повеќе од стилот со оваа дво-тон камин мантил. Белата завршница покажува модерен стил, додека огледало опкружувајќи занаети со елегантен изглед. Шиммерниот факс кристал додава амбиент со треперење на LED пламен, наизменични бои и живописни ембери, сите контролирани од практичноста на вашиот тросед. Пријатно до гламурозен дизајн кога ќе се загреете со овој електричен камин во вашата дневна соба или домашна канцеларија. Овој Белрантон огледал во боја што се менува во слободното јаелектрично камин ќе направи одличен додаток на кој било дом. Мешан материјал камин мантил w/ огледало опкружување. Дополнителна топлина за пријатно чувство во просторија до 400 квадратни метри. Вклученото акрилно полнење овозможува прилагодување. Светлата што се менуваат во боја отскокнуваат од акрилни оган карпи, персонализирање на вашиот живот на огништето, енергетски ефикасен LED Bulbsfits Стандарден wallиден излез, нема дополнителна електрична опрема што е потребна за греење елемент за греење. Операцијата за далечински управувач обезбедува елегантен изглед, без копчиња на Firebox Simple Syluette за уникатна конструкција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.