• Свеж
Серта Свилен Кадифен Електричен Загреан Ќебе Со Програмабилен Дигитален Контролер

Серта Свилен Кадифен Електричен Загреан Ќебе Со Програмабилен Дигитален Контролер

DEN 1807.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа е искуство што многумина од нас го посакуваат : лежејќи на сонце, чувствувајќи ги зраците топли и ве релаксираат одвнатре. Го сакаме тоа чувство толку многу што-барем некои од нас - се подготвени да ризикуваат рак на кожата за тоа. Сега можете да ја доживеете топлината на сонцето — без рак-секоја вечер со Свиленото Кадифено Ќебе Серта. Програмабилниот дигитален контролер ви овозможува да ја поставите температурата и времето на топлина — како да сте во можност да го изберете вашето совршено место на сонце. И вие сте во можност брзо да стигнете таму, бидејќи популарната функција пред топлина брзо се загрева до вашата поставка и останува таму, чекајќи ве. Автоматското исклучување ви овозможува да се оддалечите топло и без грижи, знаејќи дека вашето ќебе ќе ја осигура вашата безбедност додека спиете. Толку многу работи што не можете да ги побарате од сонцето — сето тоа завиткано во едно кадифено ќебе. Серта Свилен Кадифен Електричен Загреан Ќебе Со Програмабилен Дигитален Контролер : Мек 200 Гсм Свилен кадифен. Програмабилниот дигитален контролер ви овозможува да ја програмирате температурата на топлината и времето на топлина. Функцијата пред топлина брзо се загрева до вашата поставка и ја држи таа температура. Автоматската карактеристика ја исклучува топлината по 10 часа за да обезбеди безбедност. Машина за перење. Бои : Песок, Сива и чоколадо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.