• Свеж
Плочка за обврзници живописна наредена исечена внатре.

Плочка за обврзници живописна наредена исечена внатре.

DEN 431.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Допрете во убавината на каменот со нашата прифатлива живописна колекција. Составена од голем број опции со рамен камен и рангирана опција, овие 3Д мозаици имаат чувство на отворено. Совршено за употреба на wallsидови, во области со базени, на палуби, па дури и камини. Прелистајте ги сите опции во боја (има многу!) И најдете најдобро одговара за вашиот следен проект денес. Овој производ содржи еден мозаик лист, секој лист покрива 0,30 квадратни метри; Овој производ е одобрен за задниот дел, кујнскиот wallид и употребата на wallидот на bathareидот и тушот; Овој производ е одобрен за внатрешна и надворешна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Плочка за обврзници живописна црна лава исечена рамна овална мозаична подот и примерок од wallидни плочки

Обидете се пред да купите Нарачајте достапен примерок од плочки денес за да можете да ја видите плочкат�

DEN 2.00