• Свеж
Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, Апалахиска патека беж, галон, стан

Glidden Едно палто надворешно боење и буквар, Апалахиска патека беж, галон, стан

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Надворешна боја на Glidden® Една од палто е боја за супер-премиум, која обезбедува во една покриеност на палтото* Подобрена завршница за заштита на УВ. Оваа 100% акрилна боја обезбедува облога отпорна на мувла, одлична скриена и адхезија и исклучителен отпор на бледнее, пукање на суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Комплетна боја на палто и буквар, надворешноста на ентериерот, полу-сјај, чоколадо за препуштање, галон

Килц Комплетна боја на палто и буквар, ентериер / надворешност, полусјај, чоколадо, 1 галон е низок VOC, низ�

DEN 540.48