• Свеж
Бел марка женска без ракава туника врв

Бел марка женска без ракава туника врв

DEN 239.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

White White Marksенски женски без ракав Туника е главен дел од гардеробата. Дизајнирано со издолжено полите што совршено се караат над телото. Оваа туника без ракави е опремена со 2 скриени странични покети. Whiteенската женска без ракави без ракави на вратот на екипажот со бела марка има високо сечење на вратот на екипажот со копче и плетено детали. Оваа туника е совршено со елегантни слаби фармерки или удобни хулахопки. Печатено. 9 џебови. Плетирани детали. 95% полиестер/5% спандекс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.