• Свеж
Пластиколор Трки Јаже

Пластиколор Трки Јаже

DEN 207.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Никогаш повеќе не губете ги клучевите од вашиот автомобил или куќа Со овој практичен Ремен Во Стилот На Црвена Брзина На Трки. Поединци од сите возрасти со потреба од брзина ќе го ценат ладниот црвен јаже, украсен со стилизирано бело пишување и украсен со црни детали. Прикачете ги сите ваши клучеви на одвојливиот приврзок за клучеви, одржувајќи ги организирани и достапни. Плус, притиснете ја практичната црна заштитна брава за лесно ослободување на јажето. Носете го јажето околу вратот кога сте во движење и закачете го на кука кога ќе го вратите дома. Висококвалитетниот јаже ви олеснува да ги следите сите ваши клучеви. Мазен црвен материјал украсен со стилизирано бело пишување што гласи ?Р Трки? и украсен со црни детали. Ставете клучеви на привезокот што се одвојува за практично складирање и организација. Црна безбедносна брава погодно ослободува јаже со леснотија. Носете околу вратот, спакувајте во торба или закачете се на пригодна кука. Одличен подарок за полнење или торба за плен за момчиња и девојчиња со потреба од брзина на возраст од 12 и повеќе години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.