• Свеж
Дизни Замрзнати-Верувајте Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Дизни Замрзнати-Верувајте Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 303.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овие Трендови Меѓународни Дизни Замрзнати 2-Верувајте Дека Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Замрзнати 2-Верувајте Ѕиден Постер со Дрвени Трендови На Магнетна Рамка Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.