• Свеж
Папапал индустрии папагал со четка за заби смешни животни од птици и инсекти сликање златен плови врамен уметнички печатен wallид

Папапал индустрии папагал со четка за заби смешни животни од птици и инсекти сликање златен плови врамен уметнички печатен wallид

DEN 319.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : животно, цицач, диви животни, бања, папагал. Дизајн од Аналиса Латела.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignArt 'yucca дрво во керамички цвет тенџере на бело' традиционално врамено платно wallидно уметност печатење

"Ова извонредно дрво од јука во керамичкиот цвет тенџере, врамено платно уметност, носи убавина во вашио

DEN 583.84

DesignArt 'Пинк пердуви и цвеќиња сè што ви треба е loveубов' Боемјан и еклектично врамено платно wallидно уметност принт

Ова исклучителни розови пердуви и птичји се што ви треба е loveубовниот платно уметност, носи убавина во в

DEN 750.72

DesignArt 'Зелени гранки на растителни гранки на еукалиптус i' традиционално врамено платно wallидна уметност печатење

Оваа исклучителна зелена еукалиптус гранки Јас врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и ка�

DEN 575.84