• Свеж
DesignArt 'Малиот Робин Птица што седеше на гранка' Традиционална врамена уметничка печатење

DesignArt 'Малиот Робин Птица што седеше на гранка' Традиционална врамена уметничка печатење

DEN 719.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа исклучителна мала Робин птица на гранка врамена wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на бледнее на платно . Нашите ликовни печати за платно на платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : животни. - Боја : жолта. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignArt 'Виолетова папрат со виолетова распрскувачка куќа Фарма куќа врамена платно за печатење на wallидни уметности

"Оваа исклучителна виолетова папрата врамена платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија..

DEN 3.33

DesignArt 'yucca дрво во керамички цвет тенџере на бело' традиционално врамено платно wallидно уметност печатење

"Ова извонредно дрво од јука во керамичкиот цвет тенџере, врамено платно уметност, носи убавина во вашио

DEN 583.84

Sumbell Industries миење раце и молитви духовито религиозно знак за бања, графички уметнички џет, црно лебдечко платно печатење

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид дек�

DEN 1.33

DesignArt 'Храмот над селскиот пат во зимскиот пејзаж' Традиционална врамена платна wallидна уметност печатење

"Овој исклучителен селски пат во зимскиот пејзаж со храмови врамени платно уметност носи убавина во ваш

DEN 1055.84