• Свеж
Не слушај што велат тие, одете на розова позадина врамена слика за сликање на платно уметничко печатење

Не слушај што велат тие, одете на розова позадина врамена слика за сликање на платно уметничко печатење

DEN 351.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа исклучителна не слушајте што велат тие, видете врамено платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наши печати за платно на ликовна уметност Giclee се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталиран во рамка што лебди од дрво. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија чувство . Премиум квалитетен памучен платно . пристигнува подготвени да висат на wallидот. Карактеристики : Стил : Традиционален. Предмет : Цитати и изреки, куќа. Боја : Пинк.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Tuphell Industries модерен ланец врски форми Апстрактна слика црна пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 1119.84

Дизајн на 'Етнички пурпурни пердуви композиции' Боемјан и еклектичен врамен платно wallид уметност печатење

Оваа исклучителна етничка пурпурна пердуви врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцел

DEN 3.33

Stuple Industries ја благослови нашата куќа семејна фраза графичка уметност џет -црна лебдечка врамена платно печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамен�

DEN 719.84