• Свеж
СТУПЕЛ Индустрии водни делфини и риба крајбрежно сликарство црно лебдеј врамен уметнички печатен wallид уметност

СТУПЕЛ Индустрии водни делфини и риба крајбрежно сликарство црно лебдеј врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 2723.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : животинско, рептил, морски живот, желка, морска желка, риба, желка, природа, вода, вода, гребен, под вода, делфин, Дизајн на водни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

DesignArt 'Big Ben and Woman со црвен чадор во улицата Лондон улица' Француска земја врамена платно wallидна уметност принт

"Оваа исклучителна голема Бен и жена со црвен чадор во Лондон Рамниот платно уметност носи убавина во ва

DEN 1.67

Дизајн на 'Етнички пурпурни пердуви композиции' Боемјан и еклектичен врамен платно wallид уметност печатење

Оваа исклучителна етничка пурпурна пердуви врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцел

DEN 3.33

Tuphell Industries модерен ланец врски форми Апстрактна слика црна пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 1119.84