• Свеж
Пријатно собирање миризливи мириси, главни места 1. мл

Пријатно собирање миризливи мириси, главни места 1. мл

DEN 223.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со бреза, Бурл Вуд, Седар и Пало Санто, донесете го искуството на шумата во удобноста на вашиот дом.Пачоли, велур и зачинети зачини создаваат интригантна длабочина на мирис. На воодушевувачкиот мирис му се дава убава длабочина со врвни ноти на црно Peppercorn, Patchouli Tryess, Cedar Leaf, средни ноти на златна бреза, пушена гуајак, бурлово дрво, велур и основни ноти на бел кедар, ветивер, Пало Санто, зачинети зачини. На целокупниот амбиент на вашиот современ дом со восочни затоплувачи. Само што ќе се извади едно од шесте парчиња восочни парчиња и ставете го на восок потопла. Земјиште со бреза, Бурл Вуд, Седар и Пало Санто, внесете го искуството на шумата во удобноста на вашиот дом . Богати пачули, велур и зачинети зачини создаваат интригантна длабочина на мирис . ТОП НА ПРИСТАПНИЦИ : ТОП БЕЛЕСТИ : Црн пиперкин, пачули темјан , Средни белешки од кедарски лист : Златна бреза, пушена гуајак, бурлово дрво, база на велур : Бели кедар, ветивер, Пало Санто, зачинети зачини. Изгорете само еден од шесте восочни парчиња и ставете го на восок потопло. Внимателно изработениот секој пакет од нашите восочни топи содржи шест восочни коцки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ѕвездениот гледач Лили Ва Се Топи На Големо-Високо Миризливи + Природни Масла-Компанијата За Свеќи На Шорти

Оставете ги оние неуредни Гледачи На Ѕвезди и запалете една Од Нашите Свеќи Со Мирис На Крин Сите Силни �

DEN 111.84