• Свеж
Yvolution neon inline inline ler gel glids blades за девојчиња, со големина 3- прилагодливи, виолетова

Yvolution neon inline inline ler gel glids blades за девојчиња, со големина 3- прилагодливи, виолетова

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Осветлете ја ноќта и покажете ги вашите најдобри вештини за уметничко лизгање со светли тркала за светло на новите неонски лизгалки, без потребни батерии! Внатрешните лизгалки се погодни од почетници до почетници скејтери. Тие доаѓаат со прилагодлива големина со копчето што овозможува прилагодување на големината на скејт. Поместете го капачето на пети напред и назад во багажникот за да ја зголемите или намалите големината според стапалото на скејтер. Трајните полиуретански тркала носат подобра долговечност и обезбедуваат придобивки како што се намалување на бучавата, апсорпција на шок и заштита на подот. Involution Neon Inline Skates LED ролери сечила со светлосни тркала за девојчиња осветлуваат тркала - Тркалата на влезните ролери се карактеризираат со специјална технологија за сјај што ги прави да се осветлат кога ќе се движите - не се потребни батерии!. Прилагодлива големина - копчето овозможува прилагодување на големината на скејт. Поместете го капачето на пети напред и назад во багажникот за да ја зголемите или намалите големината според стапалото на скејтер (од големина 12-2 или од големината 3-6). Квалитетни тркала - Полиуретанските тркала на скејт имаат подобра долговечност и обезбедуваат придобивки како што се намалување на бучавата, апсорпција на шок и заштита на подот . Стилски - Транспарентниот багажник на лизгалките го покажува неверојатниот дизајн под!. Удобна лагер - Внатрешниот лагер за подигање обезбедува удобност и поддршка за скејтер за време на употребата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.