• Свеж
Фантех Ѕид Монтирање Во. Вентилатор За Центрифугален Канал, Цфм

Фантех Ѕид Монтирање Во. Вентилатор За Центрифугален Канал, Цфм

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Фановите На Fantech Rvf Се Специјално Дизајнирани Да Обезбедат Тивка Вентилација За Комерцијални И Станбени Апликации Вентилатор Моторни Монтирања На Надворешниот Ѕид На Зградата Во Прав Обложени Галванизиран Челик Домување Штити Сигурен Надворешен Ротор Мотор Од Елементите Fantech Ѕид Планината 8 Во. Вентилатор За Центрифугален Канал, 435 Цфм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ekena Millwork 18 W 12 H правоаголник Gable отвор: Prided, нефункционален, мазен западен црвен кедар гејбл Вент В декоративна

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 2.67