• Свеж
12 W 26 H октагонална горната површина на монтирање PVC Gable отвор: нефункционално, W 2 W 1-1 2 P Brickmould Frame

12 W 26 H октагонална горната површина на монтирање PVC Gable отвор: нефункционално, W 2 W 1-1 2 P Brickmould Frame

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани при приемот пред инсталацијата. Достапно во функционални и нефункционални, ПВЦ-отворите за гејпти се достапни во плетеницата со големини и форми, сигурно ќе одговараат на кој било проект. Не само што тие се прекрасна архитектонска карактеристика, туку ако ја изберете функционалната опција, тие исто така ќе помогнат во протокот на воздух во вашиот поткровје. Димензии : 12 "W x 26" H - Големина на рамката : 2 "W x 1-1/2" стр. Инсталацијата за монтирање на површината е едноставна и брза, со завртки и лепило. Многу големини и стилови на располагање, за да одговараат на потребата од кој било проект. Издржлив и долготраен, ПВЦ е непропустлив на надворешните елементи. Функционалните и нефункционалните опции се и двете достапни. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

30 W 28 H вертикално врв на вложување на вметнување: Недовршен, функционален, PVC Gable Vent W 1 4 рамка за рамна трим

Вентите за отвори се совршен начин за подобрување на изгледот и чувството на вашиот дом Веднаш можете д�

DEN 543.84

Ekena Millwork 24 W 22 H правоаголник Gable отвор: подготвен, функционален, мазен западен црвен кедар гејб vant w 1 4 рамка

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 1.67