• Свеж
Живописни Шарени Вазна Портокалова Керамика

Живописни Шарени Вазна Портокалова Керамика

DEN 479.20

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа Живописна Лента Вазна Во Нијанси На Портокал Ќе Биде Светла Точка Во Вашиот Дом Или Надворешен Простор. Особено Впечатливо Во Множители На Трпезариска Маса Или Маса За Акцент. Може Да Се Користи Како Вазна Или Држач За Свеќи.*** Производ 1 Димензии : 4. 1х4, 1х9, 3 Живописни Шарени Вазна Портокалова Керамика.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.