• Свеж
Насловна Корални Гребен Реверзибилен Тауп Утешител Сет, Целосна Кралица, Таупе

Насловна Корални Гребен Реверзибилен Тауп Утешител Сет, Целосна Кралица, Таупе

DEN 3.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете опуштени, вибрации на плажа во вашиот простор со Домашниот Комплет За Утешител на Коралниот Гребен VCNY. Крајбрежно-кул додаток на вашата главна спална соба, гостинска соба или декор за одмор, овој реверзибилен комплет за утешител има син корал и морски живот од едната страна и печатење на школка од друга страна за изглед на мешавина и совпаѓање. Овој комплет кревет од 4 или 5 парчиња вклучува утешител, шамс (еден измамник во комплет Близнаци) и две украсни перници за комплетирање на изгледот. Овој мек кревет од микрофибер може да изгледа свеж со тоа што машината ќе го измие во ладна вода и ќе се исуши на ниско ниво. 4 или 5-парче крајбрежните утешител во собата. Карактеристики реверзибилни отпечатоци од корали и школки. Направено од 100% микрофибер. Комплетот БЛИЗНАК / Близнак XL вклучува : 1 утешител (), 1 шам (), 2 украсни перници (). Целосен / кралица сет вклучува : 1 утешител (), 2 шами (), 2 декоративни перници (). Кралот сет вклучува : 1 утешител (), 2 шамс (), 2 декоративни перници (). Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.