• Свеж
Нема граници на плетените култури на помлади, 2-пакувања

Нема граници на плетените култури на помлади, 2-пакувања

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Супер меки и строги сумирани ги овие пријатни шорцеви од култури од без граници завршени со скриен еластичен опсег за дополнителна удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. 2-пакет вклучува : 2 пара шорцеви. Подигање : 8 ”; приближно. ИНСЕАМ : 2 ”. Опремени. Повлечете стајлинг. Скриена еластична лента за половината; супер мека; висок пораст; Истегнете плетена ткаенина. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. 2-пакувани плетени шорцеви за култури за жени од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.