• Свеж
Без граници на мама шорцеви на јуниори

Без граници на мама шорцеви на јуниори

DEN 392.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Мама знае најдобро. Ниту една граница на мама шорцеви не се инспирирани од старите трендови, но сепак нудат нов изглед за вашата гардероба. Помејан од кога било во удобна мешавина од памук, овие шорцеви се дизајнирани со вклопување на половината и класична манжетна полите за да ве однесе лето стилски. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/24% полиестер/3% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина M. Fit : Опуштено. Пораст : високи; 3 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стил од 5 џеб за одржување на најважните работи. Карактеристики : манжетни полите; Истегнете тексас за дополнителна удобност. Curvy мама шорцеви за јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.