• Свеж
Бакарна Жица Четка Нерѓосувачки челик Жица Четка Отстранување На Рѓа Чиста Четка

Бакарна Жица Четка Нерѓосувачки челик Жица Четка Отстранување На Рѓа Чиста Четка

DEN 191.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : *Удобен дизајн на рачка од дрво, лесен за држење и контрола.*Се користи за да се направи површината мазна, отстранување на нечистотија и ' рѓа, производство на сјај на накит, итн.* Погоден за Груби чевли, бродоградба, цевковод за шеќерна индустрија, компресор, воздушна индустрија, автомобилска, електромеханичка, осветлување,*Хемиска опрема, машини за храна, метали, машини за полирање, гуми, гума, дрвена плоча, дрвена табла и други намени .Спецификации : име На Производ : Материјал За Четка За Жица : Бакар, нерѓосувачки челик боја : Дрво, Бакар, Сребрен Брег : Должина На Дрво : 205мм / 8,07 Инчи Четка : 6*16опционален Тип : Бакарна Жица, Жица Од Не 'Рѓосувачки Челик, Чиста Бакарна Жица Погодна за : чиста вага' рѓа, нечистотија масло дамка боја слој од металополитички : 1пцпак Вклучен : 1 х жица brushnote : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Надворешен Резервоар За Гас За Кампување Преклопен Држач За Статив Држач За Држач За Канистер Основна Полица

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за упо

DEN 0.33

Honrane Миленичиња Мачка Фиба Миленичиња Фиба Со Фау Бисер Слатка Лак јазол Декоративен Додаток За Мачки Кучиња Лесен Лесен

Опис : нашата фиба за миленичиња, совршен додаток за да се истакне крзнениот пријател и да изгледа пресл�

DEN 607.20