• Свеж
Парк Памук Мачка Куче Фустан Здолниште Летна Шема На Инсекти Жолта Облека За Миленичиња Без Ракави За Мали Кучиња Јорки

Парк Памук Мачка Куче Фустан Здолниште Летна Шема На Инсекти Жолта Облека За Миленичиња Без Ракави За Мали Кучиња Јорки

DEN 0.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

краток опис не е достапен со карактеристиките на моделот на инсекти и жолта боја, здолништето ќе го направи вашето домашно милениче поубаво. Здолништето е без ракави и дише, така што го прави вашето домашно милениче удобно за носење. Изработено од висококвалитетен памук и полиестерски материјал, здолништето за миленичиња е погодно за кожата и лесно се мие. Постојат пет големини за избор : XS, S, M, L, XL. Ова здолниште за миленичиња е многу убаво и многу погодно за секојдневно носење, на отворено, фотографирање, пикник, забава итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Секојдневни Комбинезони Без Ракави Широк Харем Целокупни Еластични Долги Панталони Комбинезони Без Ракави

: XLarge : 10: 14 EU : 40 Bust : 104110cm / 40 неотсе комбинезон комбинезон жени нас елегантни женски јога комбинезон дами �

DEN 399.84

Надворешен Резервоар За Гас За Кампување Преклопен Држач За Статив Држач За Држач За Канистер Основна Полица

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за упо

DEN 0.33