• Свеж
САМОСТОЈНИ Дрвени Приврзоци За Новогодишна Елка Домашен Декор Нова година За Креативно Бесење

САМОСТОЈНИ Дрвени Приврзоци За Новогодишна Елка Домашен Декор Нова година За Креативно Бесење

DEN 287.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Божиќните висечки орнаменти доаѓаат со симпатичен фестивалски изглед за да ги задоволат вашите украсни потреби. Изработена од квалитетен издржлив материјал, фината изработка обезбедува животен изглед, симпатичен и живописен. Можете да ги обесувате насекаде каде што сакате да декорирате, висококвалитетен материјал кој ќе остане со вас долго време. Лесен и лесен за носење, само додајте ги во вашиот дом и вашето семејство ќе ги сака многу, известете го вашиот пријател дека го славите Божиќ. Соодветната големина го прави овој украс убав за украсување Божиќни кревети, скали, камини, дом, сала и така натаму. Спецификации : . Тип : Виси Декорација Приврзок. Материјал : Дрво. Карактеристики : Виси Декорација Приврзок, Ѕид Виси Украс, Симпатична Виси Украси. Димензија : . 1 : апликација.8х8см/3, 15х3, 15ин. 2 : апликација.6х10см/2, 36х3, 94ин. 3 : апликација.7х10см/2, 76х3, 94ин. 4 : апликација.8х9см/3, 15х3, 54ин. Боја : како што покажува сликата. Количина : 1 Компјутер. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот Вклучува : . 1 компјутер х Виси Декорација Приврзок Божиќ виси орнаменти доаѓа со симпатична фестивалски изглед за да се задоволат вашите декоративни потреби. Изработена од квалитетен издржлив материјал, фината изработка обезбедува животен изглед, симпатичен и живописен. Можете да ги обесувате насекаде каде што сакате да декорирате, висококвалитетен материјал кој ќе остане со вас долго време. Лесен и лесен за носење, само додајте ги во вашиот дом и вашето семејство ќе ги сака многу, известете го вашиот пријател дека го славите Божиќ. Соодветната големина го прави овој украс убав за украсување Божиќни кревети, скали, камини, дом, сала и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Honrane Миленичиња Мачка Фиба Миленичиња Фиба Со Фау Бисер Слатка Лак јазол Декоративен Додаток За Мачки Кучиња Лесен Лесен

Опис : нашата фиба за миленичиња, совршен додаток за да се истакне крзнениот пријател и да изгледа пресл�

DEN 607.20