• Свеж
Линк Жици 4GA CCA ЗАСИЛУВАЧ КОМПЛЕТ

Линк Жици 4GA CCA ЗАСИЛУВАЧ КОМПЛЕТ

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој комплет има се што ви треба за да направите успешна инсталација засилувач во еден пакет. Вклучува 7-ft X-Treme СЕРИЈА RCA кабел 17-ft 4-мерач црвен Суперфлекс мек допир CCA кабел за напојување 3-ft 4-мерач црн Суперфлекс мек-допир CCA кабел за заземјување 17-ft 18-мерач сина далечинска жица 20-ft 16-мерач премиум звучник ЖИЦА ANL топлина отпорен месинг осигурувач држач 100 A ANL позлатен осигурувач 6-ft сплит разбој Жица Врски ПРСТЕН ТЕРМИНАЛИ задник конектори лопати и grommet. 7ft X-Treme Серија RCA Кабел. 17ft 4-Мерач Црвен Суперфлекс Мек Допир CCA Кабел За Напојување. 3ft 4-Мерач Црна Суперфлекс Мек Допир CCA Земјата Кабел. 17 стапки 18-Мерач Сина Далечинска Жица. 20ft 16-Мерач Премиум Звучник Жица. Анл Држач За Месинг Осигурувач Отпорен На Топлина . 100а Анл Позлатен Осигурувач. 6фт Сплит Разбој. Жица Напон Рејтинг : 12 V-48 V. Вклучува Жица Врски, Прстен Терминали, Задник Конектори, Лопати И Grommet.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трегрен Женска Летна Облека Без Грб Мрежести Врвови Со Долги Ракави И Комплет Здолниште Со Мини Возбуда

Женска Летна Облека Без Грб Со Долги Ракави Проегирни Мрежести Врвови и Комплет За Здолниште Со Мини Во�

DEN 63.84

Fanxing Дозвола Жените Поставува Долги Ракави Блузи Долги Панталони Еднобојни Шорцеви Пуловер Дуксер Облека XS, S, M, L, XL

①СОВРШЕН за сите ПРИЛИКИ.Основната боја одговара на сѐ и никогаш не излегува од мода овој Дуксер со Кач�

DEN 94.40

Женски Секси Жартиера Појас Висок Струк Мрежа Ремен За Суспендирање Долна Облека Ремен За Тело Подвезици За Нозе

Опис : Материјали : употребата на појасот за подвезици е изработена од врвни материјали и Гроздобер Мет�

DEN 0.33