• Свеж
Машка Машка Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Со Диносаурус Печатење Тропско Секојдневно Копче Надолу Кошула Алоха За Момчиња, Беж Зелена, Големини м-8ХЛ

Машка Машка Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Со Диносаурус Печатење Тропско Секојдневно Копче Надолу Кошула Алоха За Момчиња,

DEN 399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Стилизирајте Ја Вашата Облека За Состаноци или Работна Облека со Овие Стилски Хавајски Кошули.Ова се Најудобните Возрасни-ХХС ДО 8ХЛ?Уникатен Дизајн?Левиот Џеб На Градите?Рашири Јаки?Машинско Перење?Пакувањето содржи : 1 х Хавајски Кошули Опуштените Хавајски Кошули се во тренд од долго време и апсолутно изгледаат зачудувачки во секоја сезона. Ова Се Кошулите што ги носат мажите веднаш ги Прават да изгледаат Потопло во секое време! ?●Смешна Кошула●машката кошула е изработена од 95% полиестер и 5% спандекс ткаенина, која е пријателска за кожата, дише и лесна, фанки уметничка печатена кошула може да ви донесе удобно и природно искуство при носење во топли и ладни денови. ?€Моден Дизајн Q кошулата за мажи е дизајнирана во уникатен хавајски стил, со класично редовно вклопување, раширена јака, спуштено копче и лев џеб на градите, лесно носење. Хавајска кошула со живописен принт кој е лежерен, но сепак стилски, извонредни и прекрасни бои, ретро шик, оставете го вашиот темперамент да блесне. ?③Различни прилики : нашите машки гроздобер копче надолу хавајски кошули се погодни за пролет, лето, fall и зима, совршени за тематска забава, фестивалска забава, моминска забава, забава во базен, роденденска забава, на отворено, трчање, пливање, камп, јахта, одмор, луау и секојдневна секојдневна облека. ?●Избор на големина од 100см до 8ХЛ ® Достапен во различни големини. Фанки хавајската кошула добро се вклопува и има ниска еластичност. Кошулите на плажата алоха можат многу добро да ја изменат фигурата, а обликот и обликот се одлични. Ако претпочитате полабаво вклопување, ве молиме изберете ја следната големина. ?●Идеален натпревар ● оваа кошула алоха е совршена со стебла за пливање, шорцеви на плажа, фармерки, панталони, јакни. Може добро да се совпадне Со Маици за време на секојдневните прошетки, планинарење и фитнес, или на фестивали и карневалски прослави, тој може добро да одговара на фестивалската атмосфера.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

вендунид домашен декор Куче Божиќен Украс Прекрасен Украс За Подароци Од Дрво Печатење На Кучиња Божиќни Орнаменти Ф

Божиќен Украс За Кучиња Прекрасен Украс За Подароци Од Дрво Божиќни Украси За Печатење Кучиња Карактер�

DEN 175.84

Грианлок Дами Ретро Високи Ниски Полите Кошули Ревер Гроздобер Блузи Канцеларија Еднобојна Туника Кошула

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Блузи, Жени Блузи И Блуза Жени Со Еднобојни Маици Тип На Шема : Цв�

DEN 2.67