• Свеж
Котагекуц Умира - Партиски Услуги, 2.9 Х1. 9

Котагекуц Умира - Партиски Услуги, 2.9 Х1. 9

DEN 959.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со стилови на дизајн кои се слатки и симпатични, забавни и чудни, и класично елегантни, овие универзални умирања тенки нафора прават одличен додаток на вашите материјали за изработка на хартија. Исечете неверојатни форми од хартија, картон, хартија со лепило, винил, велум и многу повеќе. Тие се направени од Американски челик и се универзални матрици дизајнирани да работат со сите водечки машини за сечење на брендови на пазарот. Оваа матрица има облога со лесно ослободување заедно со дупки за иглички што помага при отстранување на картонот. Овој пакет содржи Партиски Услуги : еден умре. Собрана големина на дизајнот : 2, 9х1, 9 инчи. Котагекуц Умира - Партиски Услуги, 2.9 "Х1. 9".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Pouseayar Испреплетени Плочки За Палуби, 12 12 Плочки За Надворешни Дрвени Палуби Испреплетени За Двор, Кафеава

Оставете ја нашата испреплетена подна плочка да го обнови вашиот балкон, палуба, покрив, двор, двор, бања

DEN 1.33