• Свеж
Блулани Подароци За Новогодишна Елка, Мини Новогодишни Елки Маѓепсана Стаклена Купола СО ЛЕД Светла, Божиќен Декор За Божиќни Подароци За Семејството И Пријателит

Блулани Подароци За Новогодишна Елка, Мини Новогодишни Елки Маѓепсана Стаклена Купола СО ЛЕД Светла, Божиќен Декор За Божиќни

DEN 317.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Опремена со стаклена купола, Оваа осветлена Елка е вечна и издржлива за да ја украсите вашата трпеза долго време.Напојувано од батерии, Овие Осветлени Новогодишни елки ви се погодни за работа и безбедни за употреба во секојдневниот живот.Направени со стаклен материјал, Овие Осветлени Новогодишни елки се издржливи и долг животен век.Должината на овој производ е 22,5 см, а ширината е 11 см. Постојат 8 различни стилови за да изберете from.It е погоден за прикажување на маса, полица за книги, канцеларија и така натаму за украсување Во Божиќ.Име на предметот : Подароци За Новогодишна Елкаматеријал : Стаклокарактеристики : Осветлена, Издржлива, Извонредна Батерија : 3 x Aaa Батерии (Не Се Вклучени)Детали За Големината : Големина : 22,5 cm x 11cm/8,86 "x 4,33" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Подароци За Новогодишна Елка Опремени со стаклена купола, Оваа осветлена Елка е вечна и издржлива за да ја украсите вашата трпеза долго време. Напојувано од батерии, Овие Осветлени Новогодишни елки ви се погодни за работа и безбедни за употреба во секојдневниот живот. Направени со стаклен материјал, Овие Осветлени Новогодишни елки се издржливи и долг животен век. Должината на овој производ е 22,5 см, а ширината е 11 см. Постојат 8 различни стилови за избор. Погоден е за прикажување на маса, полица за книги, канцеларија и така натаму за украсување Во Божиќ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Карго Панталони Жените Печатат Боди Со Долги Ракави Маици Со Маици Блузи Основни Еластични Ромпер Комбинезони

Жените Печатат Боди Со Долги Ракави Маици Со Маици Блузи Основни Еластични Ромпер Комбинезони ве Молим�

DEN 495.20