• Свеж
Канада Сув Ѓумбир Але Сода, фл оз шишиња, пакет

Канада Сув Ѓумбир Але Сода, фл оз шишиња, пакет

DEN 1.67

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опуштете Се Со освежувачкиот вкус На Сувиот Ѓумбир Во Канада. Без разлика дали тоа значи да седите на вашиот замав на предниот трем, да го слушате вашиот омилен подкаст или само да одвоите мирен момент За себе, Сувата Канада Е совршена газирана сода за да ја направите уште подобра. Можете да уживате во освежувачкиот вкус на ѓумбир направен само со најквалитетни состојки. Повеќе од 100 години, Канада Суво создава квалитетни пијалоци и миксери за уживање во секое време од денот. Постојат толку многу начини Да уживате Во одличниот вкус На Канада Сува. Можете да направите вкусни Коктели Како Московска Мазга во ладна бакарна чаша или едноставно да седнете и да се опуштите Со Сув Ѓумбир во Канада преку мраз сам по себе. Без разлика како ќе се опуштите, погрижете се Да понесете ладно Суво Пиво Од Ѓумбир Во Канада за да го подобрите денот. РЕЛАКСИРАЧКИ И ОСВЕЖУВАЧКИ : Опуштете Се Со Канада Суво кога сакате, онака како што сакате. ГАЗИРАНА СОДА : газирана сода која ги скокотка вашите сетила со шампанско вкус и освежителен вкус на ѓумбир што ја задоволува вашата жед секој пат. БЕЗ КОФЕИН : одличен вкус На Канада Сув Ѓумбир Пиво без кофеин за да можете да уживате во тоа во секое време од денот . МИКСЕР ЗА КОКТЕЛИ : Сувото Пиво Од Ѓумбир Во Канада е совршен совршен миксер за вкусни, модерни коктели или за уживање самостојно. ДОВЕРЛИВ БРЕНД : Со својот вкус на ѓумбир, Канада Сувиот Ѓумбир Але е пијалок по избор за оние кои бараат освежување од 1904 година . Едно 6-пакување од 16 шишиња со течна унца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.