• Свеж
Шик дома Лилјана со 5 парчиња геометриски удобни сет, кралица, беж

Шик дома Лилјана со 5 парчиња геометриски удобни сет, кралица, беж

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Легнете и опуштете се со стилот на фармата на памукот на Лилјана, поставен од шик дома. Овој утешител има палета на бои во боја на земја и дизајн на геометриски шема. Секој утешител на Лилјана е направен со луксузно мека преоважна памучна ткаенина од џакард за одличен ноќен сон со помалку фрлање и вртење. Измешајте и совпаѓајте со вклучените шами за перници и украсени украсни перници за ваш лесен изглед. Луксузен памук - Утешителот е направен со врвен квалитет на фино комбинирана супер мека преостанато памук надолу алтернативно хипоалергично полнење - овој утешител на шик дома е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со стил на алергии и удобност - нашиот моден напред Комфорр поставува стил на мешавина и функција на мешавина Да ви ја дадам најдобрата и најудобната тема за постелнина - Палета на бои на тонот на земјата со шарен геометриски дизајн на образец на лицето. 1 удобник : 90x92 инчи, 2 Шамс : 20x26 инчи, 1 декоративна перница : 18x18 инчи, 1 џакард декоративна перница : 12x18 инчи. Опции за боја : Беж материјал : Упатства за нега на микрофибер : Машината што може да се мие.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.