• Свеж
Луксузен микрофибер близнак-стрип-потпис

Луксузен микрофибер близнак-стрип-потпис

DEN 832.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Донесете луксуз и удобност во вашата спална соба со овој екстра-мек луксузен утешител на микрофибер, поставен од модата за домашни работи. Нашите удобности и шами се добро назначени, во кои има луксузни детали, вклучувајќи суптилна врежана шема и дарежливо полнење. Направено од луксузен микрофибер, вашиот утешител ќе изгледа одлично за годините што доаѓаат додека ја задржуваат кадифената текстура. Луксузен микрофибер увезен свилен-мека конструкција на микрофибер и дарежливо полнење ја подобрува вашата удобност додека спиете. Втиснувањето на дизајнерот додава елегантен и шик елемент во секој кревет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.