• Свеж
14к Бело Злато Лесен Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 6. WML060

14к Бело Злато Лесен Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 6. WML060

DEN 11936.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

14к Бело Злато 6мм Лесна Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 6.5 Големина : 6.50 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 6 Ммстоун Поставување_1 : Прстен Машини (Минимум) : 6.5 Големина (Максимум) : 6.75 Зголемување На Големината : 0.25 Функција : цврст Материјал : примарно : Златно Вклопување : Стандардна Големина : Јестоун Форма_1 : Тбд Дебелина : 1.15 Гравирање : да Тип на Производ : накит тип на Накит : прстени Продадени По Единица : Секој пол : унисекс Материјал : Примарна - Боја : Тип На Белење : Тип На Свадбена Лента : Тип На Милграинстоун (Друго)_1 : Странично Монтирање На Камен(И)облик на прстен : Тежина На Половина заокружување : Леснинекористените Предмети Не Можат Да Се Вратат Материјал : Примарна - Чистота : 14к. Заврши : Полиран. Камен Количина_1 : 1. Позлата : Родиум. Бенд Ширина : 6 мм. Камен Поставување_1 : Прстен Машина. Големина (Минимум) : 6.5. Големина (Максимум) : 6,75. Зголемување На Прилагодување На Големината : 0.25. Карактеристика : Цврста. Материјал : Основно : Злато. Прстен Одговара : Стандард. Голем : Да. Камен Облик_1 : ТБД. Камен Големина_1 : . Дебелина : 1.15. Гравирање : .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вистински 14кт Бело Злато ФВ Култивиран Бисер Дијамантски Прстен Големина: 6; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Тука Во Попуст Накит; задоволството на клиентите е приоритет Тоа ќе биде совршено за тој посебен; мајка;

DEN 3.33

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Медицинска Полу-Цврста Мека Дијамантска Форма Црвена Емајл Фигаро ИД Нараквица

Предупредете ги оние околу вашето дете за постоечка медицинска состојба со носење на оваа нараквица за

DEN 4799.84