• Свеж
Бестар Про-Линеа Креденца Со Фиоки, Повеќе Бои

Бестар Про-Линеа Креденца Со Фиоки, Повеќе Бои

DEN 2.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Про-Линеа ги има сите елементи за создавање модерна и рафинирана работна средина. Чистите линии на оваа колекција носат свеж изглед без да ја загрозат функционалноста и издржливоста. Бестар Про-Линеа Креденца со 3 Фиоки, Повеќе Бои : Издржлива работна површина од 1" комерцијална класа со меламинска завршница која се спротивставува на гребнатини, дамки и абење. Делукс дебел пвц раб. Credenza има метални нозе, 2 комунални фиоки, 1 фиока за датотеки со буква/правен систем за поднесување и 3 полици, од кои 2 се прилагодливи. Фиоки на слајдови со топчести лежишта за непречено и тивко работење. Целосно реверзибилна единица. Димензии : 71.1 "Л х 19.5" В х 28.4 " Х.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Клајн-Две Врати Две ФИОКИ Тв Штанд-Пепел Фурнир И Цврсти Материи Со Пет Отворен Простор Област-Индиго Сино Дрво Заврши

Штандот ЗА ТВ КЛАЈН е направен со помош на фурнир од пепел и цврсти материи во класичен профил што е дома

DEN 1.67