• Свеж
Амонси Тв Кабинетот Постави Бело И Сонома Дабово Инженерско Дрво

Амонси Тв Кабинетот Постави Бело И Сонома Дабово Инженерско Дрво

DEN 2399.84

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој класичен тв кабинет е дизајниран да биде фокусна точка на вашата соба со трендовски, но практичен дизајн. Овој телевизор е опремен со доволно простор за складирање за одржување на вашите списанија, книги, Двд-А и мултимедијални уреди добро организирани и на дофат. Секоја ТВ единица може да се постави хоризонтално или вертикално, што го прави совршен додаток на вашиот сегашен простор за живеење. Дополнително, комплетот на кабинетот Хифи лесно се чисти со влажна крпа.Боја : Бела И сонома даб материјал : Потребно Е Инженерско склопување на дрво : Да Испорака содржи : 1 x ТВ кабинет : 56.1" x 13.8" x 14.4" (W x d x h)1 x ТВ кабинет : 42.1" x 13.8" x 14.6" (W x x h)1 x ТВ кабинет : 14.6" x 13.8" x 14.6" калифорнија предлог 65 предупредување : овој производ може да Ве изложи На Хемикалии, вклучително и прашина од дрво, за која е познато дека државата калифорнија предизвикува рак. За повеќе информации одете на www.P65 Warnings.ca.gov. Амонси 3 ПАРЧЕ ТВ Кабинетот Постави Бело И Сонома Даб Инженеринг Дрво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Bell ' O WAVS - кабинетот единица ЗА ТВ AV СИСТЕМ-дрво, затемнети калено стакло-темно еспресо-големина на екранот: до 80

Технички Информации Најмала Големина На Полицата : 19,75" Ширина x 16,75" Длабочина Најголема Големина На Пол�

DEN 1.33