• Свеж
Туш Завеса Пролет Хризантема Мал Жолт Цвет Цветни Туш Завеса Ветер Туш Завеса Анти Туш Крпа Виси Завеса Тоалет Бања Врата Завеса Партиција

Туш Завеса Пролет Хризантема Мал Жолт Цвет Цветни Туш Завеса Ветер Туш Завеса Анти Туш Крпа Виси Завеса Тоалет Бања Врата Завеса

DEN 2.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Пролет Хризантема Мал Жолт Цвет Цветни Туш Завеса Ветер Туш Завеса Водоотпорен Анти Туш Крпа Виси Завеса Тоалет Бања Врата Завеса Партицијакарактеристики : Материјал : водоотпорен и полиестер крпа. Водоотпорен, осигурајте се дека водата брзо се лизга може да ја избрише, исуши побрзо.Големина : 80*180см/31.5*70.87 инчи, туш завеса со бакарна дупка не е лесно да се .Боја : графички дизајн со Висока дефиниција отпечатен со напредна технологија што не избледува. Еколошко безбојно печатење користејќи технологија за дигитално печатење и зелена и ткаенина. Значи, нашата туш завеса нема мирис, не исчезнува, светли карактеристики на бојата.Перење : машина за перење и брзо сушење, подобрете ја удобноста во бањата.Сервис : вашето задоволство е нашата цел! Ако имате било какви прашања во врска со нашата позадина, ве молиме не двоумете се. Ве молиме контактирајте не прво, ќе добиете одговор за кратко време.Пакетот вклучува туш завеса + соодветните кука лагер да се изгради. Изработен е од материјал, нов. Туш завеса со вграден лагер. Споредете ги големините на деталите со вашите,дозволете грешка од 35 см, поради рачно мерење. Вашето задоволство е нашиот успех, ќе се чувствувате добро за нашата пост - услуга!Дајте ни шанса, дајте ви поголема веројатност!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дрво лисја Шема Бања Завеса Водоотпорна Ткаенина Туш Завеси Цвеќиња Када Екран Со Куки За Бања Дома Декор

【 Висок квалитет на материјалите и прекрасен дизајн 】 туш завеса е направен од 100% полиестер платно, ко�

DEN 1.33

Јапонски Стил Туш Завеса 3д Мастило Сликарство Бања Завеса Водоотпорен Со Куки 180* Туш Завеса Полиестер Ткаенина

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 3.33

Подводен Свет Туш Завеси, Застане Туш Завеси Водоотпорна Ткаенина Туш Завеса Бања Завеса Куки Деца Туш Завеса Во Собата

КВАЛИТЕТ НА ЗАВЕСАТА ЗА ТУШИРАЊЕ : оваа завеса За туширање С90*180см содржи 6 армирани копчиња и 12 куки, М150*1

DEN 317.92

Пејзаж Туш Завеси Розова Цреша Цвет Дрво Кинески Стил Зграда Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа Завеса

Материјал : 100% полиестер ● Големина : 90х180,150х180,180х180, 180х200 ● Содржина на пакетот : 1 x завеса за туширање, н�

DEN 0.33

Симпатична Бод Туш Завеса Полиестер Ткаенина Полиестер Ткаенина Бања Завеса Ткаенина Машина Перат Со Куки

Туш завеса карактеристики : 1 Погоден за широк спектар на бањи и доаѓа со пластични куки за завеси за ту�

DEN 2.67

Шарени Цвеќиња Дрвја Туш Завеса Бања Завеси Прекрасен Цвет Водоотпорен Полиест Ткаенина Када Декор Со Куки

【 Висок квалитет на материјалите и прекрасен дизајн 】 туш завеса е направен од 100% полиестер платно, ко�

DEN 3.33