• Свеж
Домашна Суштина Пиемонт Тафтувана Фау Свила Туш Завеса, Бела

Домашна Суштина Пиемонт Тафтувана Фау Свила Туш Завеса, Бела

DEN 286.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ажурирајте ја вашата бања веднаш Со Домашната Суштина Пиемонт Тафтувана Завеса За Туширање Од Вештачка Свила. Еднобојната боја поврзана со големо тафтување создава современ изглед додека додава вредност на вашиот простор. Направено од 100 проценти полиестерски полиони, оваа завеса за туширање може да се пере во машина за лесна нега. Достапно е во избор на избрани бои што одговараат на вашиот декор во бањата. Лагер се препорачува за подобра завеса и отпорност на вода. Домашна Суштина Пиемонт Тафтувана Завеса За Туширање Од Вештачка Свила : 100% полиестерска полиони вештачка свила тафтувана за текстуриран изглед. Достапно во повеќе цврсти бои. Туш завеса димензија 72х72 инчи. Дванаесет дупки за копчиња за виси. Лагер за подобра драпабилност и водоотпорен. Машина За Перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пејзаж Туш Завеси Розова Цреша Цвет Дрво Кинески Стил Зграда Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа Завеса

Материјал : 100% полиестер ● Големина : 90х180,150х180,180х180, 180х200 ● Содржина на пакетот : 1 x завеса за туширање, н�

DEN 0.33

3д растенија цвеќиња и птици печатени водоотпорен туш завеса со кука полиестер бања завеса дома декорација завеса

【 Висок квалитет на материјалите и прекрасен дизајн 】 туш завеса е направен од 100% полиестер платно, ко�

DEN 1.67

Водоотпорен Бања Туш Завеса, Графити Град Архитектура Туш Завеса Во собата Со Куки, Дома Бања Када Декор - x72

Графити градска архитектура водоотпорен сет за завеси за туширање во бања е составен од завеса за тушир

DEN 3.00