• Свеж
Компатибилни замени за касети со црн тонер од 116A W2060A 3-пакувања

Компатибилни замени за касети со црн тонер од 116A W2060A 3-пакувања

DEN 496.48

Од стоката
Достапно е за нарачката

Оваа понуда вклучува 3 компатибилни касети со црн ласерски тонер W2060 A; Тие ја заменуваат оригиналната серија за кертриџ 116 A Toner. Компатибилен со ласер во боја MFP 178 NW и ласер во боја MFP 179 FNW. Забележете, пакувањето на мало може да варира, а овие касети ќе работат само со печатари купени во САД и Канада. Професионално произведен од LD Products е регистрирана трговска марка на Inc. и не е поврзана со и не одобрува LD производи. За употреба во ласер во боја MFP 178 NW и ласер во боја MFP 179 FNW. Принос на страница по кертриџ : 1.000. Рокот на траење : 24-36 месеци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.