• Свеж
Компатибилен сет на касети со црн ласерски тонер

Компатибилен сет на касети со црн ласерски тонер

DEN 5503.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Create handouts that standout with the LD Products Compatible 119 (3479 B001 AA) Set of 4 Black Laser Toner Cartridges for Use in the Image Class LBP6300 DN, LBP6650 DN, LBP6670 DN, M6160 DW, MF5850 DN, MF5880 DN, MF5950 DW, MF5960 DN and MF6180 DW. LD производите компатибилни помагаат да се задржи секој канцелариски простор раздвижен и ефикасно да работи без разлика дали работи на отпечатоци на важни белешки за презентација или флаери што привлекуваат внимание. Ако добиете поставен печатач или само заменувате кертриџ во постојниот печатач, не заборавајте да го проверите упатството и потврдете дека овој кертриџ ќе биде соодветно за вашата опрема. Кертриџ за тонер за печатачи со врвен квалитет. Касета за замена за стари или користени касети од ист тип. Двојно проверете го прирачникот за печатачот за да се осигурате дека оваа кертриџ ќе биде соодветно за вашата машина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Касета за Тонер коница Минолта Тнп, ЦРНА, 25К ПРИНОС УАР - за употреба во печатачот Коница Минолта БИЖУБ, БИЖУБ 4752

Ова е оригинален оригинален бренд (ОЕМ) Konica Minolta TNP63 (AAE1030) Тонер Кертриџ, Црна, 25k страница ПРИНОС УАР За уп

DEN 2559.84