• Свеж
Доп Патување Експрес Мини-Рамка Патување Комплет Браун ОСФА

Доп Патување Експрес Мини-Рамка Патување Комплет Браун ОСФА

DEN 1.33

Од стоката
Достапно е за нарачката

Овој комплет за патување со мини рамка се отвора за главната преграда со широка уста со внатрешен џеб за лизгање и удобна рачка за носење на надворешноста. Мека Вистинска Напа Кожа. Широк Устата Главниот Оддел. Внатрешни Лизга Џеб. Рачка За Носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дива тоалетна Торба За Момчиња, Девојчиња и Возрасни Со Надворешен Преден Џеб Со Патент, Внатрешен Мрежен Џеб

Пакувањето за викенд или ноќни авантури штотуку стана многу полесно со Торбите за Тоалети на Вајлдкин! �

DEN 2.33